׳מערכת ההפעלה האנושית׳

כל מה שלמדתי ב20 שנות הפעלת מרגלים ואיך זה פוגש את העולם שלנו »

ברק יעקבס שבמשך 20 שנים פעל בעולם הצללים של המודיעין הישראלי בגיוס והפעלת סוכנים ומרגלים, בהרצאות מרתקות על הפעלת אנשים, גיוס, שכנוע, הנעה לפעולה ומו"מ, והשימוש בכלים מעולמות הריגול בעולמות העסקים, המכירות, גיוס והנעת עובדים וכן בכל אינטראקציה בינאישית.

01

׳החיים
זה אנשים׳

מסע מרתק למסתרי הגיוס וההפעלה בעולמות הריגול והטמעת הכלים הללו בעולמות העסקים, המכירות השיווק, גיוס עובדים ועמיתים והנעתם לפעולה.

– 
ההרצאה מתאימה ל:
מנהלים, אנשי שיווק, מנהלי מכירות, אנשי HR וגיוס, צוותים ומחלקות העובדים ביחד ולכל מי שמתעניין באנשים. 
משך ההרצאה :
כשעה וחצי

02

׳שכנוע ומניפולציה,
לא מילים גסות׳..

כסף זה לא הסיפור, כסף לא משכנע אנשים לרגל נגד המדינה שלהם. באיזה כלים משתמשים כדי לגייס מרגלים?  מה הם כלי המשא ומתן בגיוס מרגלים וכיצד אפשר להשתמש בהם בחיי היום יום והעסקים. סיכונים מול סיכויים והדרך שלנו להוביל את האינטראקציה הבינאישית בכיוון הרצוי והנכון לנו.

ההרצאה מתאימה ל:
מנהלים בכירים וזוטרים, מנהלי ואנשי שיווק, מומחי מכירות, אנשי גיוס וHR- , אנשי הוראה ומנהלים, צוותי עבודה ומחלקות המשתפות פעולה וכמובן כל מי שנמצא באינטראקציה עם אנשים. 
משך ההרצאה :
כשעה וחצי

03

׳סיפור,
זה כל הסיפור׳

אין פגישה שהיא מקרית, לכל פגישה צריך לכתוב את הסיפור שלה, להחליט מי יהיה הגיבור שלה, לקרב את הצד השני ולהכניס אותו לסיפור. איך משתמשים בסיפור כדי לקרב אנשים, ההבדל בין מניע והנעה לפעולה ואיך נתרגם את כל אלה לעולמות שלנו.

ההרצאה מתאימה ל:
אנשי ומנהלי מכירות, מומחי שיווק, מנהלים, מורים ומדריכים , צוותי עבודה וכל מי שמעוניין לספר סיפור אחרת..
משך ההרצאה :
כשעה וחצי

דילוג לתוכן