כששואלים אותי
מה ההתמחות שלי,
התשובה "לדבר עם אנשים"
היא בעיני המייצגת ביותר…

עד לא מזמן ובמשך כמעט 20 שנה, במהלך שירותי המרתק במערכת הביטחון עסקתי באופן יומיומי בגיוס, הפעלה והנעה לפעולה של סוכנים (מקורות אנושיים – יומינט), הן כקצין בשטח והן כמפקד. במהלך השנים הייתה לי גם הזכות לפקד על בית הספר ליומינט (מודיעין אנושי) הפועל להכשיר מפעילים חדשים ולפתח ולקדם את יכולות הוותיקים.

במשך שנים תהיתי ובחנתי את הקשר והחיבור בין עולמות הריגול וההפעלה לבין העיסוק בגורם האנושי בעולמות העסקיים והבינאישיים, מאחר וכולנו נמצאים באינטראקציה עם אנשים כל יום ולעיתים כל היום….
לאחר פרישתי לגמלאות בשנת 2020 החלטתי לעשות את החיבור ולבנות הרצאות וסדנאות אשר יחדדו ויעצימו תכונות הנמצאות בנו ,העשויות לשפר ולקדם את היכולות הבינאישית שלנו ולהועיל לנו במערכות היחסים הסובבות אותנו כל הזמן. הרצאות וסדנאות אלו משלבות את הידע והכלים שצברתי באלפי סיטואציות מאתגרות, ומנגישות אותם לעולמות הידועים והמוכרים לנו כי באמת בסוף – אנשים זה כל הסיפור .

ו..קצת פורמליות (כי צריך)

סא"ל במיל, תואר ראשון בחוג ללימודי האסלאם ומזרח תיכון מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה. דובר עברית, אנגלית וערבית ובעל ניסיון עשיר בהרצאות וסדנאות לגורמים ביטחוניים ואזרחיים בארץ ובחו"ל.

אשמח שנשוחח, ברק

 

דילוג לתוכן